Animátorský víkend 17.-19.4.2015

Animátorský víkend 17.-19.4.2015
29. dubna 2015

Už počtvrté se v letošním školním roce sešli na společné víkendovce naši animátoři. Přečtěte si ohlasy dvou účastnic – Terezky a Marušky.

Animátorský víkend, který se konal 17. - 19.4. tentokrát v Hodoňovicích, měl pro nás animátory aktuálně skvělé téma, protože se teď všichni vrhneme do přípravy letních táborů, což taky bylo zmíněným tématem. Na tomto víkendu si Vašek a Janča pozvali Terku Krayzel, Kubu Macoška a Lukáše Hořínka, kteří mají všichni bohaté zkušenosti s přípravou táborů. Mimo šílených denních i nočních her od Kuby Macoška jsme absolvovali i přednášky od Terky, která mimo téma mluvila i o svém výletu do Indie, což bylo pro všechny nevšedním zážitkem, který doprovázelo skvělé indické jídlo. Společně jsme tedy zažili víkend plný akce i přednášek, na který se nezapomíná.

(Marie Červenková)

Tentokrát byl víkend zaměřen na tábory – jejich plánování, realizaci, apod., takže nám všem bylo téma blízké. Bylo dobré, že jsme si všichni navzájem mohli sdělovat naše zkušenosti z táborů a dozvědět se nové věci, které mi určitě budou k užitku.S víkendem jsem jako vždy nadmíru spokojena (a hlavně můj žaludek:-D). Bylo nás podstatně víc než minule, takže jsme si to zase užili jiným způsobemJ Po předešlých zkušenostech můžu s jistotou říct, že další animovíkend = další dávka smíchu a zábavy:-D:-D

(Terka Lyčková)

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací