Fotbal pomáhá potřebným

Fotbal pomáhá potřebným
10. června 2015

Po měsíční přípravě hlavního organizátora Rudolfa Pavlíčka se v sobotu 6. června konal již 5. charitativní fotbalový turnaj, jehož výtěžek byl tentokrát věnován tělesně postiženému Lukáši Volnému.

Na hřišti salesiánského střediska v Ostravě se i přes vysoké teploty hrál pohledný a rychlý fotbal. Z celkových osmi zúčastněných mužstev se po vyrovnaných soubojích z vítězství radoval tým FC Gala. Na druhém místě se umístil FC Max Poruba a na třetím FC Zadaři. Pětici týmů, které se nedostaly na stupně vítězů, tvořily DB Havířov, FC Kamenec, FC Porubáci, FC Mlíčňák Svinov a tým Legfifbos.

Největším vítězstvím všech mužstev však byla podpora samotného Lukáše, který byl na turnaji přítomen i s maminkou. Od hráčů obdržel pohár, medaili a diplom pro nejlepšího hráče turnaje. Vybrané peníze pak pokryjí částečně opravu Lukášových naslouchadel. A aby Lukáš mohl kvůli této opravě odjet do Prahy i v doprovodu své maminky, podařilo se hlavnímu organizátorovi turnaje Rudolfu Pavlíčkovi získat sponzorský dar v podobě bezplatné cesty vlakem tam a zpátky spolu s třídenním ubytováním.

Rudolf Pavlíček děkuje touto cestou všem dárcům, kteří finančně podpořili nemocného Lukáše. Věří, že i v příštím roce se podaří navázat na již pětiletou tradici turnaje a že fotbal opět pomůže tam, kde to bude nejvíc potřeba.

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací