Godzone

Godzone
22. listopadu 2016

Byl krásný slunečný den. Na sraz o půl čtvrté přišli všichni včas, mohli jsme vyrazit a kochat se západem slunce…Tak takhle to nebylo. 

Bylo sychravo, pršelo a vyráželi jsme se zpožděním 45 minut. To nám ovšem nebránilo v dobré náladě, a tak jsme v krásnem počtu 10 lidí ujížděli k Žilině vstříc novým dobrodružstvím. Dorazili jsme do Žiliny a stihli jsme právě začátek. Program byl velmi různorodý. Na pódiu se střídalo mluvené slovo s písničkami, scénkami nebo dokonce divadlem. Vystoupení bylo víc než dobré, jak po technické, ta i po obsahové stránce. Bylo vidět, že účinkující nejsou žádní „zelenáči“. Po asi 2 hodinách odehráli poslední písničku a my jsme se jeli ubytovat k místním Salesiánům, kd1e jsme strávili noc. Ráno jsm
e se vyhrabali ze spacáků, a i když počasí stále nebylo krásné, vyrazili jsme k pohoří Malé Fatry. Tady jsme si udělali procházku kolem Jánošíkovych Dier. Byl to krásný zážitek, a když jsme se zrovna nedívali pod nohy, tak jsme se kochali výhledy. Nakonec jsme nasedli do aut a vydali se směr Ostrava.

Celá akce byla podle mě velmi vydařená a mohl bych ji doporučit každému, kdo chce podniknout něco revolučního a nebo jenom neví, co dělat o státním svátku či víkendu.

Kuba Nejezchleba 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací