Jumanji

Jumanji
11. listopadu 2016

Letošní podzimní prázdniny byly velmi specifické. Asi největší změnou byla změna místa konání tábora v Třemešné ve Slezsku.

Celá etapová hra byla inspirována deskovou hrou Jumanji, podle stejnojmenného filmu, dle mého názoru, byla dokonale a detailně zpracovaná. Také bych ještě rád zdůraznil pestrobarevnost her a aktivit na podzimkách. Byly zde aktivity a hry zaměřené na spolupráci, rychlost, mrštnost a dokonce i kreativitu. Museli jsme se poprat s různými nástrahami, které nám hra přinesla. Například jsme odolali útoku orangutanů, jeli jsme místní úzkokolejkou do Slezských Rudoltic a pak pěšky na rozhlednu, kterou někteří z nás slaňovali, naučili se nové dovednosti v oblíbených workshopech, a trochu se zamysleli nad témátky předsudky a změny, pomohli jsme najít Josefa Kudrnu a vrátit hru Jumanji šamanovi, ale hlavně jsme si společně užili spoustu zábavy.

Všem, kdo váhají, bych od srdce doporučil tuto skvělou a propracovanou akci navštívit i příští rok.

Adam Bátrla

foto z akce je k nalezení zde

DSC_0353    DSC_0624upr    DSC_9999 (38)

DSC_0560

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací