JUST DO IT - escape

JUST DO IT - escape
16. února 2016

Co to je? Jak to že jsme tady jen dva? Počkej, tam jdou další tři!! A to jsme jako všichni???

 

O víkendu 5. - 7. 2. 2016 proběhla již osmá mládežnická akce JUST DO IT. Tentokrát na téma uprchlíci. Jak akci viděli naši účastníci? Přečtěte si sami. 

Posledních pár slov před naložením do auta a následném tajném ujíždění všem policistům směrem do Bruntálu. Pro dokonalé zmatení všech pronásledovatelů jsme cestou museli mít skrčené hlavy a minimálně 3x přestupovat do jiných aut! V Bruntálu, po vyhledání místa našeho úkrytu, nám byly přiděleny nové evropské identity rozřazující nás do rodin. Cílem každé rodiny bylo začít znova žít, díky překročení hranic nové země! Hned ráno kolem 4, nás zvěd informoval, že jsme byli objeveni a musíme RYCHLE ZMIZET!! Se zavázanými očima, jsme byli přepraveni do Polska s jedinou informací - místem setkání. Rozdělili jsme se pro lepší maskování. Na místě byla každé rodině předána obálka. Zbytek dne jsme plnili úkoly a soupeřili s dalšími rodinami. Dostali jsme se do ČR a našli jsme útočiště, kde jsme se dále také ocitli v televizní show o tématu „UPRCHLÍCI“! Zde jsme přespali a po obědě hurá do Ostravy, kde už každý šel vlastní cestou. Tentokrát Expedice JDI nebyla za sněhu, ale myslím si že točení videoklipů, dělání ankety ve městě a učení se našich nových jmen, to všechno vynahradilo!!

Dominik

Fotky z této akce naleznetezde

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací