JUST DO IT - invierno

JUST DO IT - invierno
13. února 2018

Že nás na akci bylo jenom 5? Ono, někdy méně znamená více... my se o tom tento víkend přesvědčili na vlastní kůži! 

DSC_0347Taky máte občas pocit, že potřebujete udělat věci jinak, protože by vám z rutiny explodovala hlava? Já ano. Když jsem se přihlašoval na akci JUST DO IT, řekl jsem si, že je to přesně to, co hledám. Nedovedl jsem si představit, že další víkend strávím doma. Odhodil jsem pryč svoji stydlivost a prostě jsem jel.

DSC_0412

Můžu říct, že je škoda, že jste tam s námi nebyli. Ale vlastně, když nad tím přemýšlím… Sešli jsme se jenom čtyři účastníci DSC_0414ua to jenom prospělo. Tahali jsme s sebou totiž jenom jeden stan. Kdybyste jeli, brali byste si ho sami :D Akce dala přesně to, co jsem od ní čekal. Skvělí lidé, krásné počasí, okolo úžasná zima. Večerní debaty u ohně. Ráno jedna z nejlepších snídaní – čínská polívka. (Jak ta po noci na sněhu dokáže vzpružit.) Ano, mohl jsem být doma zahrabaný v peřině a jíst jídlo od maminky. Ale svou komfortní zónu bych si nerozšířil. Takhle jsme všichni zjistili, že dokážeme přežít i v zimě na sněhu.

Bylo to krásné. Stromy byly krásně zasněženy a i když jsme se někdy brodili sněhem a padali na ledu, užili jsme si to. Rozhodně tedy nelituju, že jsem jel.

A jak jste víkend strávili vy?

Matouš Řeháček

Více fotek z akce naleznete zde.

DSC_0405

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací