JUST DO IT - just enjoy

JUST DO IT - just enjoy
17. června 2018

Předprázdninová akce JUST DO IT se nejmenovala pro nic za nic just enjoy.

DSC_0004

Podle plánů to měl být pohodový víkend, strávený převážně na kolech. A taky že byl!

Hned po výjezdu jsme si užívali jízdy na kole do doby, než Lukáš (náš vůdce) poprvé dostal defekt. A ještě podruhé a po třetí! Pohodový víkend se stal najednou i vzdělávacím. Nedostali jsme se ještě ani z Ostravy a třikrát jsme zastavovali. Na počtvrté jsme změnili vůdce a poté jsme v pořádku dorazili k jezeru u Dolního Benešova, kde jsme strávili první noc.

DSC_0165uNásledující den jsme měli za cíl dojet do zatopeného lomu ve Svobodných Heřmanicích, tam se vykoupat, odpočinout si a následně dojet do Kružberka, kde jsme měli přenocovat v jakési jeskyni a ráno si zalozit. Měla bych podotknout, že předpověď počasí na celý víkend nevypadala nijak slibně. Nicméně do sobotního odpoledne nám všechno vycházelo. Mezi třetí a čtvrtou hodinou, 6 km od cíle, nás chytla taková „menší“ tří hodinová přeháňka. Měli jsme štěstí, že jsme se mohli schovat v kravině, odkud nás potom Kuba odvezl zpět do Bosca, kde jsme společně zakončili víkend zábavnou hrou.

Měli jsme štěstí, že název byl JUST ENJOY, protože jít spát do zatopené jeskyně, být zmrzlá a mokrá a další den znovu sednout na kolo, by nebylo nic, co bych si extra chtěla užívat.

Děkuji všem zúčastněným: Wendy, Terce, Verči, Adamovi, Honzovi, Pepovi, Žižlovi, Lukymu a Kubovi. Měli jsme rodinnou a pohodovou atmosféru v 10ti lidech a nic bych neměnila. Zasportovali jsme si, odpočali a pobavili se. Co víc si přát!

Alenka Hrudová

Více fotek z akce je k nalezení zde

DSC_0278u

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací