JUST DO IT – výzva

JUST DO IT – výzva
1. února

Výzva! Tak zní název několika měsíčního projektu, který má směřovat ke všem ve věku 15 -25, kteří mají zájem hecnout se a jít splnit občas nějakou tu výzvu.

Po dobu letního semestru roku 2019 tak nebude JUST DO IT ve stávající formě víkendových akcí, ale "přetransformuje" se v rozličné výzvy v rozličných oblastech. Pro ty nejaktivnější pak může být motivací výhra hodnotné ceny ať už ve formě proplacení zážitku či sportovního vybavení v hodnotě 1500,-, návštěvy střelnice či výhry poukazu na escape game. Každá výzva je naprosto dobrovolná, záleží jen, kdo a jak moc se chce hecnout. Věříme také ve fair play každého účastníka, neboť úlohou organizátorů není být policajtem, ale zprostředkovatelem zajímavých a snad i přínosných výzev. 

Podrobné informace o celé výzvě včetně pravidel a registračního formuláře naleznete zde: https://sites.google.com/view/jdi-vyzva

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací