JUST DO IT – winter is coming

JUST DO IT – winter is coming
23. února 2017

Sníh, déšť, spaní venku, bránění hradu před divokými, řešení krizových situací a mnoho dalšího čekalo účastníky již na 11. akci JUST DO IT, tentokrát s podnázvem winter is coming.

Po úspěšném útěku ze zajetí a následné obraně hradu proti útokům divokých, čekala naše účastníky náročná deštivá noc venku. Sobota se nesla v duchu DSC_0111putování podél řeky Moravice. Celí promočení ale také zmožení z náročného dne, jsme nakonec dorazili do Hradce nad Moravicí, kde jsme spočinuli u rozpáleného krbu a společně se zabývali morálkou, a dalšími filosofickými tématy, s tématem akce souvisejícími.

I přes nemalé zdravotní komplikace, díky kterým odpadlo nemálo účastníků ale také organizátorů, jsme se hecli a z akce vytáhli maximum! Díky všem, externistům, organizátorům ale hlavně účastníkům, kteří se nebáli zimní výzvy a šli podle hesla „just do it“ do toho!

více fotek z akce je k nalezení zde

DSC_0262

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací