Letní příměšťáčky s Oratoří na ulici

Letní příměšťáčky s Oratoří na ulici
28. srpna 2017

S blížícími se prázdninami naše pravidelné výjezdy za dětmi tento školní rok skončily. Ale děti nezoufaly, věděly, že jsme si pro ně nachystali prázdninové překvapení. :)

V červenci i v srpnu proběhly pro obě lokality 2 příměstské tábory. V červenci se děti vypravily z ostravských ubytoven na výlet vláčkem do Bohumína do lanového parku a také navštívily v Ostravě Dětský svět v U6. V srpnu jsme se vypravily do DSC_0730přírody v okolí Klimkovic, kde je pro děti spousta houpaček, různých prolézaček a pískové hřiště, ale hlavně pěkná příroda o které jsme si povídaly ve školním roce. Z Ostravy jsme se pak vypravily i na výlet do Chotěbuz - Podobory do Archeoparku. Zde nás milá paní průvodkyně provedla dobou prvních Slovanů, děti si například zkusily mlít mouku, psát na destičky nebo střílet z luku. Pro děti jsme měly také připravený program plný her a písniček přímo u nich v lokalitách. Prožily jsme společně pěkný čas a už se těšíme na září, až budeme mít s dětmi opět pravidelný program.

Na fotografie z akce se můžete podívat zde.

                                                                                                        Hana Beránková

DSC_0759

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací