Letní tábor Cosa Nostra

Letní tábor Cosa Nostra
21. července 2018

Ihned poté, co byla dne 29. 6. 2018 rozdána vysvědčení, přijela skupina 29 mladých lidí ve věku 13 – 16 let do Ostravy...

Ihned poté, co byla dne 29. 6. 2018 rozdána vysvědčení, přijela skupina 29 mladých lidí ve věku 13 – 16 let do Ostravy, aby mohla během následujících deseti dní zažít atmosféru amerických velkoměst 20. let minulého století - dámy ladné ve večerních šatech, pánové až příliš fešáčtí v oblecích, živáDSC_0782 klavírní hudba a mnoho dalšího. Účastníci mohli poznat vše, co tato doba nabízela, od těžké práce v docích, přes sázení na automobilové závody či konkurenční boj. Každá mince má však dvě strany, a tak bylo brzy jasné, že mafiánský život není tak růžový, jak se může na první pohled zdát. Jako každý rok čekaly na účastníky rozličné hry, ale také přišel čas na naučení se nových věcí. Spousta z nich se naučila skládat Rubikovu kostku, uvařit meruňkové knedlíky, skákat salta či tančit jive. V rámci tábora bylo také dost času na témátka, mše i jiný duchovní program. Tábor se vším všudy je tedy letos opět za námi a nezbývá než počkat, co přinese ten další.

Více fotek z tábora je k nalezení zde

DSC_1025 (871) DSC_1026 (455)

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací