Mikulášský turnaj

Mikulášský turnaj
8. prosince 2015

V sobotu 5.12. 2015 se u nás ve středisku konal 8. ročník mikulášského fotbalového turnaje. Kromě dětí z ulice se turnaje zúčastnily i týmy ostravských nízkoprahových zařízení (Jekhetane, Bílý nosorožec, Horizont Kunčičky).

Přihlášených dvanáct týmů bylo rozděleno do dvou kategorií po šesti týmech podle roku narození. Starší kategorie, kterou tvořili hráči narození v letech 2001 – 2003, hrála na venkovním hřišti, mladší kategorie (od ročníku 2004) v tělocvičně. Hrálo se systémem každý s každým a celkově se turnaje zúčastnilo přes šedesát dětí.

Mikulášský turnaj se velmi povedl, za což patří velký dík hlavnímu organizátorovi akce Rudolfu Pavlíčkovi a také čestným hostům. Vedle vzácné návštěvy prvoligového hráče Sigmy Olomouc Davida Bystroně a bývalého hráče Baníku Ostrava Aleše Neuwirtha, kteří osobně pogratulovali vítězným týmům, podpořili turnaj svou přítomností i zástupci města Ostravy – radní Libor Grygar a zastupitelka ing. Jana Vajdíková. Oba přivezli hráčům velké množství mikulášských cen, takže každý účastník turnaje odešel s balíčkem sladkostí a ovoce a vítězné týmy i s věcnými cenami.

foto z turnaje je ke shlédnutí zde

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací