Podzimní prázdniny v Hodoňovicích

Podzimní prázdniny v Hodoňovicích
7. listopadu 2017

Chytit bájného Fantomase? Vrátit zpět vlivné turecké princezně dědictví její rodiny?

153703_61_1124189

Tyto úkoly nejsou vůbec lehké. K princeznině štěstí se však našli se odvážní dobrovolníci, kteří se do světa plného šifer a stop během podzimních prázdnin vydali.

„Jak už bývá zvykem, i tento rok jsme se v Hodoňovicích sešli. Bylo nás 27 účastníků a samozřejmě spoustu super vedoucích, kteří nám připravili super program, kde se nikdo nenudil. Až na jeden den nám vyšlo nádherné počasí, kdyDSC_0467 (113) jsme mohli hrát hry venku v lese. A ani v den kdy pršelo jsme se neváleli v posteli. Běhali jsme po chatě skoro stejně jako venku a užili jsme si hodně zábavy, workshopů a mnoho dalšího. Největší zážitek mám ze hry, kdy jsme pašovali věci přes celnici, což nebylo nic jednoduchého, ale myslím, že jsme to zvládli,“ napsala jedna z účastnic, Romča.

Na táboře nám nechyběla ani nová posila: Ilayda, dobrovolnice z Turecka, která se ocitla v naprosto novém prostředí. „Mým hlavním úkolem bylo být s dětmi a mluvit sDSC_0467 (310)u nimi. Snažila jsem se je vést k tomu, aby se nebáli mluvit anglicky, prasknout jejich skořápku. Také jsem pomáhala ostatním vedoucím, kde mě bylo zapotřebí. Jsem velmi ráda, za šanci být součástí této jedinečné zkušenosti.“ Ke konci tohoto mini-tábora účastníci dostali princeznin diamant zpět. Fantomas nebyl polapen a tak zůstal na vždy legendou. Ale to nevadí, protože všichni doufáme v (brzké) shledání na letním táboře, kde si užijeme společné chvíle.

Romča, Illayda, Barča

Více fotek z tábora naleznete zde.

DSC_0467 (234)u

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací