První animátorský víkend

První animátorský víkend
20. října 2015

Animátoři prožili svůj první letošní animátorský víkend 16. -18. 10. netradičně na dvou místech – v DonBoscu a v Hodoňovicích. Přečtěte si ohlasy jedné z animátorek.

O víkendu 16.-18. 10. 2015 jsem se zúčastnila animátorského víkendu. Celý víkend se nesl v duchu pohody a úsměvu. Začali jsme v pátek večer, kdy nám Kuba Macošek a Lukáš Hořínek popovídali o své dobrodružné cestě do Říma. V sobotu ráno jsme se blíže seznámili se střediskem Don Bosco. Následně, když jsme se chystali přesunout se do Hodoňovic, byl vyhlášen závod, která skupinka tam dojede nejdřív. Protože vlak jel až za 50minut, sehnali jsme si odvoz u bratrance animátorky Terky. Závod skončil nerozhodně, jelikož obě skupinky jely v jednom autě. Ale závod animátoři vs. vedoucí vyhráli na plné čáře animátoři. Vedoucí totiž ani ve snu nenapadlo, že bychom se mohli dopravit způsobem, jaký jsme zvolili, a už vůbec je nenapadlo, že bychom mohli být v Hodoňovicích už za hodinu od začátku startu.  Tím jsme vedoucí dokonale a úspěšně převezli (aneb animátoři se nesmí podceňovat! :)). V Hodoňkách jsme si poté zahráli pár her na spolupráci v kolektivu a zjistili jsme, že jsme všichni na stejné vlně a nepotřebujeme se ani domlouvat. Také jsme zhotovilifotopříběh, ke kterému nám vedoucí přednesli svojí verzi příběhu (podle fotek) a naopak. Večer jsme ochutnali čaje v čajovně ve Frýdlantu a zahráli si naší oblíbenou hruBang. Celý víkend jsme si užili a v chatě jsme díky našemu skvělému topiči Vaškovi neumrzli:)

Animátorka Markét 

fotogalerie z víkendu je ke shlédnutí zde

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací