RC víkendovka na BISCUPU

RC víkendovka na BISCUPU
11. dubna 2017

V rámci RC společenství, které probíhá už od začátku školního roku,  jsme se rozhodli uspořádat výlet do Jeseníku,  avšak ne bezúčelně.

Během víkendu 31.3.-2.4.2017 se zde konal BISCUP,  diecézní setkání mládeže s otcem biskupem,  a my jsme se zapojili mezi stovky lidí, které se hrnuly do malého městečka vzdáleného 120 km od Ostravy.

I přes to, že se otec biskup nemohl na setkání dostavit osobně,  prožili jsme společně se všemi pestrý víkend a myslím,  že si každý našel kousek svého. Někteří z nás si z víkendu určitě odnáší spoustu nových kamarádů a jiní zase zážitky, které se také nám podařilo zprostředkovat ostatním účastníkům BISCUPU. Všichni totiž měli možnost si  v sobotu odpoledne vyzkoušet přechod přes řeku po laně.

V neděli jsme se zúčastnili mše,  kterou celebroval,  dnes už pomocný biskup,  Martin David a poté jsme už se sluníčkem nad hlavami zamířili na vlak zpět do Ostravy.

 

Jak vypadal náš zážitek na vlastní kůži? Podívejte se sami. :) 

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací