RC víkendovka

RC víkendovka
5. února 2017

V rámci rozšíření nabídky aktivit pro nejen pravidelné účastníky našich letních a podzimních táborů, se letos konala první víkendovka táborového spolča Random Crew.

20. ledna jsme se sešli ve středisku, tentokrát na celý víkend. Víkedovka měla název „#sociallife“ a hned na začátku jsme shlédli pár videí o sociálním životě. K večeru jsme vyrazili na Emu, nejvyšší kopec Ostravy. Tam jsme potkali Wikipedii,
DSC_0437Překladač, Messenger a ostatní oblíbené sociální sítě. Cílem bylo dostat se do matrixu, což všichni zvládli. V sobotu dopoledne jsme si zahráli pár her v tělocvičně, vymýšleli téma tábora a vyráběli profily slavných osobností. Po odpoledním klidu následovala hra Facebook vs. Twitter a zazněla Kubova oblíbená věta: „Teple se oblečte, ať vydržíte pár hodin venku.“ Všichni se nachystali a připravili na hru, kde šlo o poskládání postupky. Po hře jsme prezentovali profily, které jsme vyráběli dopoledne. Večerní program byl tvořen hraním internetové hry Kahoot! a zábavnými scénkami. V neděli ráno byla mše, všichni se sbalili, uklidili jsme, poobědvali, rozloučili se a jeli domů. Víkendovka byla super, doufám, že bude další, a všem, kteří se na tvorbě podíleli, patří velký dík.

Romča Vřesňáková        

více fotek z akce je k nalezení zde

DSC_0062

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací