Salesiánský letní tábor: Den poté

Salesiánský letní tábor: Den poté
10. března 2016

Léto se blíží a sním i tradiční salesiánské tábory.

Letos jsme se rozhodli pro menší změnu. Tábory nebudou rozděleny na holčičí a klučičí, jak tomu bylo minulý rok, ale na mladší (8-12 let) a starší (13-16 let) kluky i holky dohromady. 

tábory tabulka

*Snížená cena v závorce se týká dětí, které jsou v tomto školním roce pravidelnými návštěvníky programů Střediska (Oratoře, Kroužků, Doučování) nebo kostela sv. Josefa.

 
Den poté

Tak zní název tábora pro starší kluky i holky ve věku 13-16 let a to v termínu 9. - 18. 7. 2016. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením hlavního vedoucího Jakuba Macoška.

Co všechno nás na táboře čeká? Pokud máš rád trochu akce víc než umrlou modř počítače či opalování na pláži kdesi u moře, pojeď na náš tábor! :). Neradi bychom pokazili překvapení, nicméně můžeme prozradit, že nás čeká mnoho výzev, které určitě prověří naše kvality po všech stránkách. Určitě není nad to zažít si některé situace, doslova a do písmene "na vlastní kůži"!

Veškeré podstatné informace společně s přihláškou nalezneš zde.

plakátek tisk

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací