Soiva má talent

Soiva má talent
1. listopadu 2017

Devět finalistů v sále střediska potěšilo asi 120 diváků svým talentem a poslechli si písničky od finalisty „Česko Slovensko má talent“.

Středisko Don Bosco má již třetí rok pracuje s dětmi na ubytovně na Hulvácké (Soiva) a uspořádala pro ně soutěž „Soiva má talent“.  Castingovým kolem prošlo DSC_003219 dětí a do finále postoupilo 10 dětí. První dvě kola se konaly v klubovně na ubytovně, finále bylo v neděli 29. 10. odpoledne v sále střediska Don Bosco. Finalisté byli přivezeni již na dopolední bohoslužbu v Bosku a pak nacvičovali na podiu svá vystoupení. Ve 14:30 hodin pak speciálním autobusem dorazili ostatní diváci ze Soivy. Nakonec devět vystupujících zaujalo publikum, nicméně porota ze třech vybraných publikem jako vítěze zvolila tanečníka Mirečka Poláka, který získal jako cenu vstupenkyDSC_0049 do ZOO pro celou rodinu. Ostatní soutěžící dostali každý kupon na 2 vstupenky do kina na společně vybraný film.  Vystoupení soutěžících byla proložena divadelním i hudebními vstupy dětí a rodičů z Boska. V polovině programu se na podiu objevila největší hvězda. Jako host vystoupil Pavel Helán, finalista soutěže „Česko Slovensko má talent“ z roku 2013 a zazpíval 2 písničky, s kterými tehdy soutěžil:

 

Více fotek z talentu je k nalezení zde.

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací