Tábor TAJEMSTVÍ NARNIE

Tábor TAJEMSTVÍ NARNIE
31. srpna 2016

Narnie je fantastická země, svět kde žijí mluvící zvířata, kde se dobro střetává se zlem. Platí zde jiné pravidla, než v běžném světě. Nikdo kromě 22 účastníků tábora netuší, jak se do této země dostat.

V zemi tito účastníci ovšem nebyli vítáni. Zlá královna ve své zemi žádné příživníky nechtěla. Průvodcem a velkým pomocníkem jim byl dobrý přítel Tumnus. Hledal společně se všemi skříň a chránil účastníky během pobytu v Narnii. To se mu ovšem nevyplatilo, málem přišel o život. Táborníci se museli rozdělit do týmů, aby prozkoumali Narnii, postarali se o svůj spánek, svou obživu a našli skříň. Nikdo ovšem nečekal, že nakonec Jadis skříň najde dříve a zničí! Z posledních sil se táborníci vydali hledat královnu, aby se dostali zpět za svými rodinami a přáteli. Královna i její pomocníci byli připraveni na přepadení. Nezbývalo nic víc, než bojovat. Bojovníci byli ovšem proti Jadis dobře připraveni. Jadis zajali, předali Aslanovi a za odměnu dostali křížky, které byly vyrobené ze vzácného dřeva skříně. To znamenalo, že se všichni mohli dostat bezpečně domů. Při slavnostní večeři, než se všichni rozloučili, Aslan jmenoval novou královnu a krále Narnie. Uvidíme, jak s tím tito nadaní panovníci naloží…

foto z tábora je k nalezení zde

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací