Trochta cup 2015

Trochta cup 2015
4. prosince 2015

V sobotu 28. 11. 2015 se pod záštitou našeho střediska uskutečnil již 15. ročník fotbalového turnaje Trochta cup. Hlavní organizátoři Rudolf Pavlíček a Michal Přívratský letos poprvé zvolili místem konání Trojhalí v Karolíně.

Krásné prostředí umožnilo, že se hrálo na dvou hřištích a turnaje se mohlo zúčastnit dvacet mužstev nejenom z České republiky, ale i tři mužstva ze Slovenska (Bratislava, Bratislava – Petržalka a Žilina). Po férových a často i velmi vyrovnaných zápasech se z vítězství nakonec radoval tým z Bratislavy – Petržalky, na druhém místě se umístil Pegasus Ostrava a na třetím tým Policie České republiky.

Organizátoři turnaje touto cestou děkují všem zúčastněným a těm, kteří se podíleli na zdárném průběhu akce. Zvláštní poděkování patří městu Ostravě, jmenovitě radnímu Moravské Ostravy panu Liboru Grygarovi, který poskytl věcné ceny pro vítěze turnaje, a také zastupitelce Moravské Ostravy paní ing. Janě Vajdíkové, která turnaj podpořila svou přítomností a předala vítězům věcné ceny. 

15. ročník byl velmi zdařilý a potvrdil stoupající úroveň i prestiž turnaje. To dokládá i fakt, že někteří slovenští hráči kvůli turnaje přijeli do Ostravy až z Anglie, kde právě studují.

Rudolf Pavlíček

IMG_6991

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací