Výlet za zvířátky s dětmi z OnaU

Výlet za zvířátky s dětmi z OnaU
4. března 2016

Asi od Vánoc se s vedoucími bavíme o domácích zvířátkách, a proto už víme, jak dělá kravička, jak dělá prasátko, že husa je bílá a víme taky, že kočka leze dírou a pes oknem.

Ale nevíme, jak domácí zvířátka vypadají naživo. Proto jsme poprosili naší milou paní uklízečku Slávku, zda by nám zvířátka u sebe na statku neukázala. A ona souhlasila.
V sobotu 20. února jsme se proto my, děti z Bedřišky a z ubytovny Zábřehu, a v neděli 21. února naši kamarádi z Cihelní vydali s vedoucími do Proskovic, kde nás už paní Slávka čekala. Ukázala nám slepice, husy, kachny, holuby a taky vééélké koně a špinavá prasátka. I když jsme se někteří trošičku báli, nakonec jsme byli moc rádi, že zvířátka vidíme. A navíc nás vedoucí drželi za ruce, tak jsme se báli jenom trošičku.
Nejlepší bylo, že jsme kromě zvířátek viděli taky vesnici. A zjistili jsme, že je to tam docela prima. David nám dokonce říkal, že vedle vesnice je příroda, kterou tvoří louky, pole a les, ve kterém se nesmí odhazovat odpadky a taky křičet, protože tam bydlí zvířátka.
Jsme moc rádi, že jsme to všechno viděli naživo a už se těšíme na další výlet!

fotky z tohoto výletu jsou ke shlédnutízde

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací