Vzpomínka na letní prázdninový tábor Action Comics

Vzpomínka na letní prázdninový tábor Action Comics
30. srpna 2018

Od pondělí 9. července do úterý 17. července patnáct mladých odvážlivců v sobě nacházelo pravého superhrdinu.

DSC_0842

Sešli se poprvé v pondělí odpoledne v Ostravě v Don Boscu, odkud společně vyrazili na táborovou základnu v Hodoňovicích. Po krátkém seznámení se poprvé setkali s pravými superhrdiny – s Hulkem, Green Arrowem, MysticDSC_0434 Women, Super Women, Captainem America a Wonder Women. Ti vyjádřili obavu nad šířením zločinu ve světě a s tím související nutností doplnit řady superhrdinů o nové mladé tváře. Naši táborníci se úkolu nezalekli a s radostí a odhodláním se pustili do proměny. Během devíti dnů museli zvládat stejně jako jejich superhrdinové boj s nemesis od každého z nich a na závěr zneškodnit největší a hlavní nemesis, která šíří zlo ve světě.

Úkol se podařilo splnit všem patnácti účastníkům a na závěr tábora si vezou domů poselství, že svět nepotřebuje pár velkých superhrdinů, ke kterým všichni vzhlíží, ale spoustu menších superhrdinů, kteří se chovají jako superhrdinové doma, ve škole, mezi svými kamarády.

Více fotek z tábora je k nalezení zde.

DSC_1116

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací