Plzeňský Prazdroj přispěje na mobilní klubovnu

Plzeňský Prazdroj přispěje na mobilní klubovnu
24. února 2012

Salesiánské středisko Don Bosco již potřetí uspělo v programu Prazdroj lidem, tentokrát obdrží 100.000,- Kč na projekt Oratoř na ulici - mobilní klubovna. V konkurenci 23 projektů získalo 4. největší počet hlasů.

Obytný přívěs - mobilní klubovna již od ledna umožňuje převážně romským dětem a mládeži ve věku 4 – 12 let ze sociálně vyloučených lokalit, které nenavštěvují žádná volnočasová zařízení, smysluplné trávení volného času, zlepšit jejich sociální dovednosti a posílit sebevědomí.  Záměrem je také poskytovat určitou „ochutnávku“ z činnosti Střediska Don Bosco. Těšíme se, až klubovna na kolech dostane také atraktivní vnější tvář a bude pojízdnou reklamou na činnost Oratoře na ulici a na činnost Střediska Don Bosco v sídle na Vítkovické 28.

Závěrem chceme poděkovat všem těm, kteří nám poslali hlas přes internet nebo přes dárcovké DMS, jejíž výtěžek ve výši 5211,- Kč také obdržíme. Je třeba zdůraznit, že jsme do  programu Prazdroj lidem již podávali celkem 4 projekty a 3 z nich byly úspěšné. Celkově Plzeňský  Prazdroj daroval Salesiánskému středisku Don Bosco již 850.000,- Kč. a je tak jednoznačně jeho největším firemním donátorem.

Jiří Caha, ředitel

 

Celkové výsledky 10. ročníku programu Prazdroj lidem najdete ZDE

                  

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací