Podzimní prázdniny 2012

Podzimní prázdniny 2012
12. listopadu 2012

Ve dnech 25.-28.12.2012 se v Hodoňovicích konaly již tradiční podzimní prázdniny pro kluky i holky, kteří s námi v létě jezdí na tábory. Téma prázdnin se neslo v duchu nově vznikající televizní stanice, která vybírá vhodné pořady do právě spuštěného televizního vysílání.

Vznikaly jak pořady známé - Partička, Faktor strachu, nebo Vaření s.. Janou - tak i pořady zcela nové, které musel náš štáb sestavit a vymyslet. Celý pobyt vyvrcholil soutěží "Boscománie", která čerpala z námětu populární televizní show Talentmánie. V ní musel každý účastník prokázat své umění vystupovat před odbornou porotou i publikem v odvětví, které je mu nejbližší a v kterém by ostatní přesvědčil, že má talent a nadání.

I přes nerovnoměrný počet holek a kluků (11-4) se naše podzimní prázdniny velmi pěkně podařily, o čemž svědčí i slova všech zúčastněných, že příští rok musíme jet zase všichni určitě znovu:-)

 

FOTKY ZDE

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací