Pozvánka na SKAM do Dol. Počernic

Pozvánka na SKAM do Dol. Počernic
17. dubna 2012

7. ročník SKAM 2012 je za dveřmi. Nenechte si ho letos ujít, protože bude zakončen SKAMFESTEM!

Zdravím všechny mladé!

Jménem organizátorů si vás dovoluji pozvat již na sedmý ročník akce SKAM (Setkání Křesťanské Aktivní Mládeže), která bude probíhat v sobotu 23. června2012, a to v Praze – Dolních Počernicích. Většinou se sjíždí kolem 150 mladých lidí, kteří se utkají ve třech velkých turnajích – ve volejbalu (pro dámy), ve fotbalu (pro pány) či ve florbalu (smíšené týmy). Výherní družstvo z každého sportu si odnese putovní pohár! Tento rok nově zařadíme i turnájek v ringu (hra trochu podobná volejbalu s gumovým kroužkem) pro smíšená družstva! Po celý den je možné trhat rekordy v atletice pro jednotlivce či si zahrát pro radost malé sporty jako např. ping-pong, stolní fotbálek, petang… Na závěr celého dne se koná bohoslužba, kdy probíhá slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen. Poté následuje neformální program na farní zahradě –sportovci odpočívají po náročném dni, povídají si a ochutnávají nejen grilované dobroty.

Ale pozor! Tento ročník přináší velkou novinku! V pátek v předvečer samotného SKAMu se uskuteční hudební minifestival SKAMfest, kde budou hrát křesťanské kapely, a jehož hlavním hostem bude se svou kapelou slovenský zpěvák Richard Čanaky, jenž složil např. hymnu pro Setkání mládeže – Tábor 2007. Pro registrované hráče sobotního programu je účast na SKAMfestu zdarma!

A jaká je cena?

SKAM pro soutěžící stojí 150 Kč – v ceně je zahrnuto vše – startovné, oběd, večerní grilování atd. Je možné přiobjednat pro další účastníky SKAMu (fanynky, podpora týmů atd.) oběd a večerní grilování za cenu 100 Kč. Vstupné na festival pro ostatní publikum činí 80 Kč. Pokud si zarezervujete lístek na SKAMfest přes internet, dostanete na samotném festivalu půl litru točené Kofoly zdarma!

Nabízíme možnost přespání z pátku na sobotu či ze soboty na neděli. Přihlašování probíhá od 1. do 31. května prostřednictvím webu. Ale nenechávejte vše na poslední chvíli! Počet družstev je omezen!

Více informací naleznete na webových stránkách www.iskam.cz nebo na info@iskam.cz

Těšíme se na vás!

Marie Jakubcová, PR

www.iskam.cz, pr@iskam.cz

 


Informace 209.8 KB

 

Leták na SKAMFEST 338.9 KB

Leták na SKAM 2012 243.0 KB

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací