První animovíkend v Bratřejově

První animovíkend v Bratřejově
9. října 2012

Poslední víkend v září animátoři našeho střediska společně trávili v Bratřejově u Zlína. A steně jako minulý rok byla opět na programu účast na festivalu moderní křesťanské hudby - Festivalu pod věží.

Po páteční dlouhé cestě jsme si zahráli několik her jak na uklidnění, tak na pobavení. V sobotu jsme museli dlouze vzpomínat na své zážitky z prázdnin, ty pak zapsat do scénáře a vyměnit si je s ostatními. Tudíž jsme celé dopoledne a kousek odpoledne měli možnost zažít cizí zážitky a vyzkoušet si jaké to je být v cizí kůži.
Po práci přišla ale i zábava. Odpoledne jsme se účastnili Festivalu pod věží, který kažkoročně pořádá zlínské salesiánské středisko před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů. Přestože večer začalo pršet, festival jsme si naplno užili i v dešti.
Po nedělním úklidu a mši svaté ve zlínském kostele jsme se vydali zpátky do Ostravy, kde na nás doma čekaly nachystané obědy našich maminekJ.

Soňa Zapletalová

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací