Fotbalový turnaj Přátelství spojený s charitativní akcí

Fotbalový turnaj Přátelství spojený s charitativní akcí
4. listopadu 2013

28. října se na hřišti Salesiánského střediska volného času Don Bosco uskutečnil již tradiční fotbalový turnaj Přátelství. Letošní ročník byl však poprvé zároveň propojen s charitativní akcí. Po dohodě se současnými i bývalými hráči fotbalového klubu FC Baník Ostrava (např. s Davidem Bystroněm a Alešem Neuwirthem) , týmem The Rebels a jedním se spolumajitelů obchodu značky JOMA Michalem Staskim se hlavní organizátor turnaje Rudolf Pavlíček rozhodl, že společnými silami pomůžou čtrnáctiletému Lukáši Moráňovi s těžkým tělesným postižením.Ve sváteční atmosféře se odehrál celý turnaj, který podle předpokladu vyhrál tým The Rebels, v jehož kádru figurovaly fotbalové hvězdy David Bystroň či Aleš Neuwirth. Na druhém místě se po těsném boji umístil tým FC Fifejdy a na třetím MAX Poruba. Cenu pro vítěze dodal opět hlavní organizátor turnaje firma Ollies,pro vítěze dort a pro 2,3 a 4 místo muffiny 50ks. kterému touto cestou děkujeme.
V průběhu turnaje byl rovněž Lukášovi předán dárkov poukaz od firmy JOMA na nákup oblečení v jejich prodejně , originální dres FC Baníku Ostrava s podpisy jeho současných i bývalých hráčů a za vybrané peníze byl zakoupen tablet, ze kterého měl velkou radost a splnění sen .
Hlavní organizátor Rudolf Pavlíček děkuje všem hráčům i sponzorům za pomoc s realizací obou akcí a věří, že i do budoucna se bude dařit prostřednictvím fotbalu pomáhat tam, kde je to potřeba.

                                                                                                   Rudolf Pavlíček

FOTKY ZDE

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací