JUST DO IT – podsvětí

JUST DO IT – podsvětí
9. listopadu 2016

Běžíme po kluzkém chodníku. Plíce nám hoří nedostatkem kyslíku. Nevnímáme bolest, nevnímáme chlad.

Projíždějící auta vždy na chvíli osvětlí temná zákoutí parku Milady Horákové. Přišli jsme zde, abychom ukončili dlouholetý boj mezi dobrem a zlem, mezi zákonem a podsvětím. Občas se mihne mezi keři stín jednoho z nich, ale v mžiku oka je zase pryč, jako by to byla jenom iluze. Najednou zjišťuji, že jsem sama. Ostatní se rozptýlili. Ke krytí využiju blízké křoví. V rukou křečovitě svírám svou zbraň. Slyším blízko praskání. Je na čase to ukončit. Můj tep vyskakuje na dvojnásobnou hodnotu a adrenalin se mi příjemně rozleje po celém těle. Vyskakuji zpoza keře a pálím na černou siluetu plížící se necelých deset metrů ode mě. Minula jsem. Tajemná osoba nejdříve překvapením ustrne, poté se dává na zběsilý úprk. Neváhám a běžím za ní, po cestě opět nabíjím zbraň a za běhu střílím. Moje druhá rána zasáhla cíl…

V tomto duchu se nesla výroční 10. akce Just Do It, odehrávající se v noci z 21. na 22. října. Boj mužů a žen zákona proti drogovým dealerům trval zhruba tři hodiny. Poté jsme se všichni uchýlili ke slavnostně prostřeným stolům k oslavě tohoto výročí v budově Salesiánů Dona Bosca. Těšíme se na další, již jedenácté, Just Do It!    

Verča Veselá

 

Všem kteří se na akci jakkoli podíleli děkujeme! Dort, cupcakes, organizace, technické zajištění, prostory a mnoho dalšího. Bez této pomoci by akce neproběhla. Díky!

pár fotek z akce naleznete zde

1

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací