Jak se k nám dostat?

GPS: 49°49'39.393"N, 18°16'41.694"E

Adresa: Ostrava, Vítkovická 28

Návaznost na dopravu:

Tramvaje: číslo 1, 2, 6, 10 a 13 (přímo před domem zastávka Dr. Malého)

Autobusy: 
- číslo 50 (zastávka Petra Křičky)
- Ústřední autobusové nádraží (Náměstí Republiky - 350 m)

Vlakové stanice: 
- Ostrava střed (550 m)
- Ostrava Stodolní (800 m)
- Ostrava - Hlavní nádraží (13 minut tramvají č. 1 nebo 2 do zastávky Dr. Malého)


Pěšky:

- z centra přes Novou Karolínu, novou lávkou mezi Kaufland a  ÚAN, přes parkoviště Kauflandu k salesiánskému centru


Autem:

z D1 od Olomouce:

a) výjezd 354 (Rudná, Vítkovice), pokračovat po čtyřproudém městském okruhu ulicí Rudná 5,9 km a sjet na Centrum na čtyřproudovou silnici Místecká, pokračovat po Místecké 2,8 km, sjet z ní na Obchodní zóna a ocitnete se před salesiánským areálem - viz mapa

b) výjezd 357 (Mariánské Hory), po 1,4 km na kruhovém objezdu 2. výjezdem  po čtyřproudové silnici 647 dalších 2,5 km na další kruhový objezd. Zde 1. výjezdem na silnici 56 (opět čtyřproudová) - ulice Místecká, po ní 2,3 km, sjet z ní na Obchodní zóna  (protože jsou tam dva výjezdy Obchodní zóna, tak je lepší až ten druhý) - a ocitnete se před salesiánský, areálem - viz mapa

c) výjezd 361 a přes dva velké kruhové objezdy pokračovat po silnici 56 směr Frýdek-Místek 4,7 km (až za pěší lávku k Nové Karolíně) a sjet vpravo na Obchodní zónu (protože jsou tam dva výjezdy Obchodní zóna, tak je lepší až ten druhý) - a ocitnete se před salesiánským areálem - viz mapa.

♦ z R56 od Frýdku-Místku:  Po skončení R56 pokračovat Ostravou po stejné silnici (Místecká)  80km rychlostí 5,5 km a sjet z ní na Obchodní zóna a ocitnete se před salesiánským areálem - viz mapa.

♦ z D1 od Bohumína:  Sjet na exitu 361 a přes dva velké kruhové objezdy pokračovat po silnici 56 směr Frýdek-Místek 4,7 km (až za pěší lávku k Nové Karolíně) a sjet vpravo na Obchodní zónu - a ocitnete se před salesiánským areálem - viz mapa.

od Opavy: stále rovně po silnici 479 (po ulicích Opavská a 28. října, před Frýdlantskými mosty a ÚAN (na Náměstí Republiky) odbočit na ulici Vítkovická - a po 400 m se ocitnete před naším areálem - viz mapa.


PARKOVÁNÍ - několik míst je před domem. Nedaleko se nachází parkoviště před Kauflandem a dalšími obchody, případně za domem další parkoviště před benzinovou pumpou. Pokud vezete materiál do našeho domu, odbočte u věže kostela do ulice Dr. Malého, zajeďte k bráně u hřiště a zazvoňte na vrátnici.

 


 

Schématický plánek příjezdových cest: mapa-dbo.pdf 407.3 KB

 

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací