akce JUST DO IT

 

JUST DO IT

akce které za to stojí!

 

 

Jaká akce se právě připravuje? Aktuální info o akcích sleduj na naší FB stránce

Co jsou akce JUST DO IT?
A o čem vlastně taková akce JUST DO IT je? Je to salesiánská víkendová akce pro všechny ve věku 15 - 18 let, na které budeš mít možnost si otestovat hranice svých možností a načerpat potřebnou dávku adrenalinu, ale i duchovna. Také se Ti nabízí možnost netradičně poznat ostravské salesiány, místní středisko a třeba i nové přátele.

DSC_01

Kdo tyto akce pořádá?
Tým vedoucích pod záštitou Salesiánského střediska Don Bosco Ostrava. Samotný tým je pak složen ze skupiny lidí, kteří své kompetence nabyli i v jiných organizacích.

01slider

Jak se mám přihlásit?
Přihlašování bude probíhat formou přihlašovacího formuláře na stránkách ostrava.sdb.cz a to za pomocí odkazu, který bude v čas zveřejněn na FB stránce.

02 (0)

Kolik mě to bude stát?
Cena je závislá na délce a náročnosti celé akce, většinou se však pohybuje v rozmezí 100 – 500 Kč.

DSC_0217

Co na takové akci najdu?
Pokud máš radši aktivní život než umrlou modř počítače, jsi zde správně :), určitě zde najdeš skupinu lidí, kteří nechtějí jen tak sedět doma a nic nedělat a mají zájem poznat něco nového. Samotný program je rozmanitý: akční, zábavný, adrenalinový, tvořivý, ale i duchovní. Také budeš
mít možnost netradičně poznat ostravské salesiány, místní středisko a mnoho dalšího. Jisté je to, že nudit se opravdu nebudeme! 

Případné dotazy směřuj na mail: macosek.j@centrum.cz :) 

DSC_0015FINAL

 

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací