Letní a podzimní tábory

 

Letní a podzimní tábory

 

O letních prázdninách letos pořádáme tábory pro tyto věkové kategorie:

V době letních a podzimních prázdnin školního roku pořádá Salesiánské středisko Don Bosco vícedenní pobytové akce - tábory. Jsou určeny především pro děti ve věku 10-15 let, které nejen pravidelně navštěvují Středisko, ale také pro ty, které nejsou z Ostravy, ale mají vztah k Donu Boskovi a salesiánům.

DSC_0560

Na táborech upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou. Jedním z cílů každého tábora je poskytnout nejen kvalitně strávený volný čas, ale také u každého účastníka podpořit osobnostní a sociální rozvoj. To vše prostřednictvím zážitkové pedagogiky, témátek, reflexí, workshopů a dalších programů, které jsou pravidelnou součástí každého našeho tábora. I proto je většinou kapacita našich táborů omezena na max. 30 účastníků.

Nabídka táborů můžete nalézt jak na tomto webu, tak na FB stránce Bosco Ostrava. Případné dotazy směřujte na mail: macosek.j@centrum.cz 

Aslide

 

Prosba o podporu

Vážení přátelé,
děkujeme za Vaši podporu  salesiánského díla v Ostravě modlitbou, osobním zapojením a věnovaným časem pro děti a mladé lidi i za Vaši finanční pomoc. 

Pro zaslání peněžního daru prosím využijte tyto informace.

ZA KAŽDÝ DAR DĚKUJEME.


Více informací